O mnie

Cześć! Nazywam się Agata i jestem copywriterką oraz blogującą mamą.

Odkąd zostałam mamą, mój świat zaczął kręcić się wokół zupełnie innej osi – moich dzieci. Pewnego dnia, obserwując, z jaką łatwością uczą się one mówić w naszym języku, postanowiłam zachęcić je do poznawania innych języków. Wybrałam angielski i niemiecki. Ten drugi od zawsze był mi bliższy.  Wcześniej pracowałam kilka lat w niemieckich korporacjach. Jeszcze wcześniej szlifowałam go w szkole i podczas pobytów w Niemczech. A jeszcze wcześniej przekazywała mi go w domu moja mama. I zaprocentowało.


Jestem takim rodzicem, jak Ty.


Nie skończyłam studiów lingwistycznych. Mam lepsze i gorsze dni. Więcej lub mniej czasu. I cierpliwości. Czasem się mylę, czegoś nie wiem. Ale uwielbiam spędzać czas ze swoimi dziećmi. I mam mnóstwo pomysłów na niemieckojęzyczne zabawy w domu. By na luzie i w przyjemnej atmosferze odkrywały ten język. Robię to, co lubię i jestem szczęśliwa, że na moim blogu mogę podzielić się z Tobą naszym życiem. W którym język niemiecki zajmuje znaczące miejsce. I pokazać Ci, że tak można.

Można wplatać niemiecki w codzienność swoich dzieci. Trzeba po prostu chcieć. I zacząć!

Gdy nie piszę i nie zajmuję się dziećmi to czytam. Albo biegam. Albo pielęgnuję ogród. Czasem można mnie znaleźć w ciepłych krajach. 😉

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami, obserwuj mój fanpage na Facebooku. Znajdziesz tam też inne treści, które mogą Cię zainteresować. Do zobaczenia!